DKK 2013 Yılı 2. Dönem Açıktan Devlet Memuru Alımı 2013

04 Eki 2013 Cum 10:15
Bu haber 1.793 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

DKK 2013 Yılı 2. Dönem  40 Adet  Devlet Memur Alımı İlanı 

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı (DKK) Karargâhı ile Bağlı Birlik ve Kurumlarında istihdam edilmek üzere “Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” hükmü doğrultusunda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak Devlet Memuru alımı yapılacaktır.

T.C. DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI DENİZ EĞİTİM VE ÖĞRETİM KOMUTANLIĞI İNSAN
KAYNAKLARI BAŞKANLIĞI BEYLERBEYİ/İSTANBUL

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 2013 YILI 2’NCİ DÖNEM AÇIKTAN DEVLET MEMURU ALIMLARI BİLGİLENDİRME KILAVUZU

(BAŞVURU TARİHLERİ 01-31 EKİM 2013)

Bu kılavuz; Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Devlet Memuru olmak için başvuracak adayları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

2013 YILI DEVLET MEMURU ALIMLARINA BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE !

1. BAŞVURU VE SINAV SONRASI İŞLEMLERE AİT BÜTÜN KURALLAR BU KILAVUZDA AÇIKLANMIŞTIR.

2. BU KILAVUZDA YER ALAN KURALLAR, KILAVUZUN YAYIN TARİHİNDEN SONRA YÜRÜRLÜĞE GİREBİLECEK YASAMA, YÜRÜTME VE YARGI ORGANLARI KARARLARI İLE GENELKURMAY BAŞKANLIĞI VE DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞININ KARARLARI GEREKLİ KILDIĞI TAKDİRDE DEĞİŞTİRİLEBİLİR.

3. ALIM SÜRESİNCE HER TÜRLÜ DUYURU VE BİLGİLENDİRME http://personeltemin.dzkk.tsk.tr
İNTERNET ADRESİNDEN YAPILACAKTIR.

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 2013 YILI 2’İNCİ DÖNEM AÇIKTAN DEVLET MEMURU ALIMLARI

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karargâhı ile Bağlı Birlik ve Kurumlarında istihdam edilmek üzere “Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” hükmü doğrultusunda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak Devlet Memuru alımı yapılacaktır.

1. BAŞVURUDA BULUNAN ADAYLARDA ARANACAK NİTELİKLER

a. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak (A bendinin 6’ncı fıkrası hariç).

b. 2012/2013 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve ilan edilen unvanların karşısında belirtilen asgari KPSS notunu almış olmak.

c. İlan edilen unvanların öğrenim şartı için son mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak KPSS’ ye girmiş olmak ve öğrenimlerini yurt dışında bitirenlerden diplomalarının yurt içinde denkliği Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK)’nca onaylanmış olmak,

ç. Başvuru bitiş tarihi itibariyle düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 18 yaşını tamamlamış (31 Ekim 1995 ve daha önce doğanlar) ve 01 Ocak 2013 tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak (01 Ocak 1978 ve daha sonra doğanlar), Sağlık Hizmetleri Sınıfı Tabip unvanlı adaylar için müracaat tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak.

ç. Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi görevlerde daha önce çalışmış veya halen çalışıyor olmamak.

d. Seçim ve mülakat aşamalarını asil veya yedek olarak kazanan adayların sevk edilecekleri Asker Hastanelerinden veya Asker Hastanelerinin Geçici Sağlık Kurullarından”Askeri Sivil Memur Adayı Olur” kararlı rapor almış olmak.

e. Kazanan adayların; yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

f. “Şehit, malul ve muharip gazi eş ve çocuklarının; anne, baba veya eşinin şehit/gazi olduğunu gösterir belge ile başvurularında, almış oldukları merkezi sınav puanına (KPSS Puanı) %10 fazlası eklenerek hesaplanmış puan” dikkate alınacağından, internetten yapılan başvuru sonrası adaylar şehit/gazi yakını olduğunu gösterir belgeyi 30 Ekim 2013 tarihine kadar 0216 310 72 46 numaraya faks ile göndereceklerdir. Geç gelen fakslara işlem yapılmayacaktır.

2. BAŞVURU

a. Başvurular sadece www.dzkk.tsk.tr internet adresindeki ”Personel/Öğrenci Alımları” linki altından http://personeltemin.dzkk.tsk.tr linkinde bulunan “2013 yılı 2. Dönem Devlet Memuru Alımları” kısmından yapılacaktır.

b. Adayların Başvuru Kılavuzunun tamamını okuduktan sonra yukarıda belirtilen link üzerinden ulaşılan ”Aday Girişi” kısmına girerek istenilen bilgileri doldurmaları gerekmektedir.

c. “Aday Girişi” kısmında doldurulacak bilgilerin doğruluğundan ve sonrasında doğabilecek hukuki sorumluluklardan adaylar sorumludur.

ç. Doldurulan bilgilerin, kılavuzda yer alan başvuru şartlarına uygun olmadığının tespit edilmesi durumunda alım sürecinin hangi aşamasında olursa olsun (atanma sürecinde dahi olsa ) aday elenmiş kabul edilecek ve adayın işlemleri iptal edilecektir.

ç. Başvurular; 01 Ekim 2013 Salı günü saat 14:00’da başlayıp, 31 Ekim 2013 Perşembe günü saat 14:00’da sona erecektir.

d. Giriş sonrası her adaya bir şifre verilecektir. Adaylar verilen şifreyle, başvuru süresince başvurularını kontrol edip güncelleyebileceklerdir.

e. Şifrenizi kaybetmeniz/unutmanız durumunda “Aday Girişi” kısmında bulunan “Şifremi Unuttum” kısmında daha önce girdiğiniz bilgileri girerek şifrenize ulaşabilirsiniz. İdarece, adayların yazılı, sözlü veya bilgi edinme başvurusu yolu ile yapacakları “Şifre Öğrenme” taleplerine yanıt verilmeyecektir.

f. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

ğ. Anlaşılmayan konular için S.S.S. kısmına bakılacaktır. S.S.S. kısmında bulunmayan yardım talepleri için 0216 310 93 65 numaralı telefon aranıp yardım alınabilecektir.

3. BAŞVURULARIN AÇIKLANMASI VE SINAVA KATILACAKLARIN BELİRLENMESİ

Mülakat Sınavına girecek adayların listesi (KPSS sonucuna göre en yüksek puandan başlayarak hazırlanan ve ihtiyaca göre her unvan için alınacak miktarın 10 (on) katı olarak belirlenen sayıda) 06 Kasım 2013 tarihinde www.dzkk.tsk.tr internet adresindeki ”Personel/Öğrenci Alımları” linki altında bulunan http://personeltemin.dzkk.tsk.tr sayfasında ilan edilecektir.

4. BAŞVURU VE SINAVLARLA İLGİLİ TAKVİM VE BİLGİLER Başvuru Başlangıcı : 01 Ekim 2013 Saat 14:00

Başvuru Bitişi : 31 Ekim 2013 Saat 14:00

Mülakat Sınavına Gireceklerin İlanı : 06 Kasım 2013 Saat 17:00

2013 YILI 2’İNCİ DÖNEM ALIM KADRO LİSTESİ

 DKK 2013 Yılı 2. Dönem  40 Adet  Memur Alımı 2013

SINIFIUNVANIİL ADIALIM YAPILACAK DERECEALIM YAPILACAK MİKTAR657 SAYILI DEVLET MEMURU KANUNUNUN 48’İNCİ MADDESİNDE BELİRTİLEN GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR DIŞINDA ADAYLARDA ARANILACAK NİTELİK/ŞARTLAR
ÖĞRENİM DURUMUYAŞ DURUMUCİNSİYETMERKEZİ SINAV NOTU
AVHZ.AvukatAnkara91Hukuk Fakültesi mezunu ve avukatlık ruhsatına sahip olmak.Erkek/BayanKPSSP11’den asgari 65 notu bulunması.
GNİHZAmbar MemuruBalıkesir121Meslek Liselerinin Muhasebe bölümü mezunu olmak.ErkekKPSSP94’den asgari 60 notu bulunması
Zabıt KatibiKocaeli101Adalet Yüksekokulu / Adalet Meslek Yüksekokulu bölümü mezunu olmakMüracaat tarihi itibarıyla 18 yaşınıErkek/BayanKPSSP93’den asgari 65 notu bulunması.
Muhasebeciİstanbul92Fakültelerin Maliye / Muhasebe/ Muhasebe ve Denetim / Muhasebe Bilgi Sistemleri / Muhasebe ve Maliye / Maliye Muhasebe / Muhasebe- Finansman / İktisat / İşletme / İktisat- İşletme bölümü mezunu olmak.tamamlamış , 36 yaşından gün almamış olmak.Erkek/BayanKPSSP26’dan asgari 60 notu bulunması.
Zonguldak1
Muğla1
Hatay1

DKK 2013 Yılı 2. Dönem  40 Adet Devlet Memuru Alımı 2013

2013 YILI 2’İNCİ DÖNEM ALIM KADRO LİSTESİ
SINIFIUNVANIİL ADIALIM YAPILACAKALIM YAPILACAK657 SAYILI DEVLET MEMURU KANUNUNUN 48’İNCİ MADDESİNDE BELİRTİLEN GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR DIŞINDA ADAYLARDA ARANILACAK NİTELİK/ŞARTLAR
DERECEMİKTARÖĞRENİM DURUMUYAŞ DURUMUCİNSİYETMERKEZİ SINAV NOTU
Fakültelerin Elektronik / Elektronik
Elektronik Mühendisiİstanbul1ve Haberleşme / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olmak.
İstatistikçiAnkara1Fakültelerin İstatistik bölümü mezunu olmak.
Gıda MühendisiKocaeli1Fakültelerin Gıda Mühendisliği bölümü mezunu olmak.Müracaat tarihi itibarıyla
TEKHZ.Kimya MühendisiAnkara81Fakültelerin Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olmak.18 yaşını tamamlamış, 36 yaşındanErkek/BayanKPSSP3’den asgari 65 notu bulunması.
Elektrik MühendisiKocaeli1Fakültelerin Elektrik Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olmak.gün almamış olmak.
İstanbul1Fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu olmak.
İnşaatÇanakkale1
Mühendisiİzmir1
Yalova1
Çevre MühendisiKocaeli1Fakültelerin Çevre
İstanbul1Mühendisliği bölümü
İzmir1mezunu olmak.

 DKK 2013 Yılı 2. Dönem  Açıktan 40 Adet Devlet Memuru Alımı 2013

2013 YILI 2’İNCİ DÖNEM ALIM KADRO LİSTESİ
SINIFIUNVANIİL ADIALIM YAPILACAK DERECEALIM YAPILACAK MİKTAR657 SAYILI DEVLET MEMURU KANUNUNUN 48’İNCİ MADDESİNDE BELİRTİLEN GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR DIŞINDA ADAYLARDA ARANILACAK NİTELİK/ŞARTLAR
ÖĞRENİM DURUMUYAŞ DURUMUCİNSİYETMERKEZİ SINAV NOTU
TEKHZ.Bilgisayar Programlama TeknikeriKocaeli91Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Teknolojisi/ Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği bölümü mezunu olmak.Erkek/BayanKPSSP93’den asgari 60 notu bulunması.
GrafikerAnkara1Meslek Yüksekokullarının Grafik bölümü mezunu olmak.Müracaat tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 36 yaşından gün almamış olmak.
Bilgisayar TeknikeriMuğla1Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Donanımı bölümü mezunu olmak.
SAĞHZ.PsikologÇanakkale81Fakültelerin Psikoloji bölümü mezunu olmak.Erkek/BayanKPSSP3’den asgari 70 notu bulunması.
Hatay1
Yalova1
VeterinerBalıkesir1Fakültelerin Veteriner Hekimliği bölümü mezunu olmak.
Çanakkale1

 DKK 2013 Yılı 2. Dönem 40 Adet Açıktan Devlet Memuru Alımı 2013

2013 YILI 2’İNCİ DÖNEM ALIM KADRO LİSTESİ
SINIFIUNVANIİL ADIALIM YAPILACAK DERECEALIM YAPILACAK MİKTAR657 SAYILI DEVLET MEMURU KANUNUNUN 48’İNCİ MADDESİNDE BELİRTİLEN GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR DIŞINDA ADAYLARDA ARANILACAK NİTELİK/ŞARTLAR
ÖĞRENİM DURUMUYAŞ DURUMUCİNSİYETMERKEZİ SINAV NOTU
YRDHZ.AşçıYalova101Meslek Yüksek Okullarının Aşçılık/Mutfak Yönetimi/Hazır Yemek ve Aşçılık/Yemek Pişirme Teknikleri/Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü mezunu olmakMüracaat tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 36 yaşından gün almamış olmak.ErkekKPSSP93’den asgari 60 notu bulunması.
İzmir1
Fırıncıİstanbul12-131Lise ve Dengi Okul mezunu ve 3308 sayılı Kanuna göre Fırıncı branşında ustalık/kalfalık belgesi olmak
Muğla1
Hademeİstanbul1Lise ve Dengi Okul mezunu olmak.Erkek/BayanKPSSP94’den asgari 65 notu bulunması
Bahçıvanİzmir1Meslek liselerinin peyzaj bölümü mezunu olmak veya Lise ve Dengi Okul mezunu ve Bahçıvan bonservis belgesine sahip olmak.Erkek

 

2013 YILI 2’İNCİ DÖNEM ALIM KADRO LİSTESİ

SINIFIUNVANIİL ADIALIM YAPILACAK DERECEALIM YAPILACAK MİKTAR657 SAYILI DEVLET MEMURU KANUNUNUN 48’İNCİ MADDESİNDE BELİRTİLEN GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR DIŞINDA ADAYLARDA ARANILACAK NİTELİK/ŞARTLAR
ÖĞRENİM DURUMUYAŞ DURUMUCİNSİYETMERKEZİ SINAV NOTU
EÖHZ.İngilizce Öğretmeniİstanbul91Fakültelerin İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunu olmak veya Öğretmenlik formasyonuna sahip olmak koşuluyla İngiliz Dil Eğitimi, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi, Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümleri mezunu olmakMüracaat tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 36 yaşından gün almamış olmak.Erkek/Bayan2013 yılı Temmuz ayında yapılan KPSS sınavında KPSSP10’dan asgari 60 notu bulunması.

KPSS NOTUNA GÖRE ALIM YAPLMAYACAK 2013 YILI 2’NCİ ALIM KADRO
LİSTESİ

SINIFIUNVANIİL ADIALIM YAPILACAK DERECEALIM YAPILACAK MİKTAR657 SAYILI DEVLET MEMURU KANUNUNUN 48’İNCİ MADDESİNDE BELİRTİLEN GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR DIŞINDA ADAYLARDA ARANILACAK NİTELİK/ŞARTLAR
ÖĞRENİM DURUMUYAŞ DURUMUCİNSİYET DÜŞÜNCELER
SAĞHZ.TabipKocaeli81Fakültelerin Tıp bölümü mezunu olmak.Müracaat tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak.Erkek/BayanYazılı Sınav (Genel Kültür ve Meslek Bilgisi) Deniz Kuvvetleri K.lığınca yapılacaktır.
İstanbul1
İzmir1

DÖNEM BİLGİLERİ
Personel Temin Türü:Devlet Memuru
Dönem Adı:2013 YILI 2. DÖNEM
Kayıt Başlama Tarihi:01.10.2013 (14:00:00)
Kayıt Bitiş tarihi:31.10.2013 (14:00:00)
Son Güncelleme Tarihi:01.12.2013 (14:00:00)

 

Temin Yapılacak Ünvanlar
S.NoÜnvanOkulBölüm
1AMBAR MEMURULİSEMUHASEBE
2AŞÇIMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)AŞÇILIK
3AŞÇIMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI
4AŞÇIMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)HAZIR YEMEK VE AŞÇILIK
5AŞÇIMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)MUTFAK YÖNETİMİ
6AŞÇIMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)YEMEK PİŞİRME TEKNİKLERİ
7AVUKATÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)HUKUK FAKÜLTESİ
8BAHÇIVANLİSETÜM BÖLÜMLER
9BAHÇIVANMESLEK LİSESİPEYZAJ
10BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA TEKNİKERİMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)BİLGİSAYAR OPERATÜRLÜĞÜ VE TEKNİKERLİĞİ
11BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA TEKNİKERİMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
12BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA TEKNİKERİMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ
13BİLGİSAYAR TEKNİKERİMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)BİLGİSAYAR DONANIMI
14FIRINCILİSETÜM BÖLÜMLER
15GRAFİKERMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)GRAFİKER BÖLÜMÜ
16HADEMELİSETÜM BÖLÜMLER
17İNGİLİZCE ÖĞRETMENİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)AMERİKAN DİLİ VE EDEBİYATI
18İNGİLİZCE ÖĞRETMENİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İNGİLİZ DİL BİLİMİ
19İNGİLİZCE ÖĞRETMENİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İNGİLİZ DİL EĞİTİMİ
20İNGİLİZCE ÖĞRETMENİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ
21İNGİLİZCE ÖĞRETMENİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
22İSTATİSTİKÇİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İSTATİSTİK
23MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)FİNANS VE MUHASEBE
24MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İKTİSAT
25MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İKTİSAT-İSLETME
26MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İŞLETME
27MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)MALİYE
28MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)MALİYE VE MUHASEBE
29MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)MUHASEBE
30MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)MUHASEBE BİLGI SİSTEMLERİ
31MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)MUHASEBE VE DENETIM
32MUHASEBECİÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)MUHASEBE VE MALİYE
33MÜHENDİS/ÇEVREÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
34MÜHENDİS/ELEKTRİKÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
35MÜHENDİS/ELEKTRİKÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
36MÜHENDİS/ELEKTRONİKÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)ELEKTRİK-ELEKTRONİK
37MÜHENDİS/ELEKTRONİKÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)ELEKTRONİK
38MÜHENDİS/ELEKTRONİKÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)ELEKTRONİK HABERLEŞME
39MÜHENDİS/GIDAÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)GIDA MÜHENDİSLİĞİ
40MÜHENDİS/İNŞAATÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
41MÜHENDİS/KİMYAÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
42PSİKOLOGÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)PSİKOLOJİ
43TABİPÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)TIP FAKÜLTESİ
44VETERİNERÜNİVERSİTE/YÜKSEKOKUL (LİSANS)VETERİNER HEKİMLİĞİ
45ZABIT KATİBİMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
46ZABIT KATİBİMESLEK YÜKSEK OKULU (ÖN LİSANS)ADALET YÜKSEKOKULU
Silkroad Private Server

Benzer Haberler

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz,sizler için 2015 yılının Ocak ayı içerisinde ki personel alımı...

Yorum 
0

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz,sizler için halen başvuruları devam eden ve KPSS puanı alt sınırı...

Yorum 
0

Antalya İli Muratpaşa Belediyesi bünyesinde çalıştırmak üzere Büro Yönetimi Elemanı kadrosuna...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


  2015 YGS Adayları Dikkat

  Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz,2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme […]

  13 Ocak Salı Kar Tatili Olan...

  Etkili kar yağışı ve olumsuz hava şartları […]

  TEOG Sınav Sonuçladı Açıklan...

  TEOG sınav sonuçları 09 Ocak 2015 saat […]

  8 Ocak Kar Tatili Olan İller

  Yoğun kar yağışı ve tipi devam etmektedir.Bu […]

  Ankara’da Okullar Tatil Edildi

  Ankaradan beklenen haber geldi Ankara’da Temel Eğitim […]

  POPÜLER HABERLER

  5. Yargı Paketinde Neler Var?

  5. Yargı Paketi Ne Zaman Çıkacak? Adalet […]

  PTT Sınavla Personel Alacak 2013

  PTT Sınavla Personel Alımı 2013 PTT, İdari […]

  Ziraat Bankası 3 Bin 265 Personel A...

  Ziraat Bankası 3.265 kişiyi işe alacak Ziraat […]

  SGK 311 Adet Sözleşmeli Personel Al...

  SGK 311 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı  2013 […]

  Devlet Arşivleri Genel Müd. Sözleşm...

  Devlet Arşivleri Genel Müd. 80 Adet Sözleşmeli […]